Dizajnové osvetlenie LED pásiky

Pod pojmom LED pásiky ledprodukt.sk sa skrýva moderné dizajnové osvetlenie, ktoré sa stalo hlavne v posledných rokoch veľkým trendom nie len v domácnosti. Za zmienku rozhodne stojí úspora elektrickej energia, ktorou disponujú. Aj to, že sú tieto elegantne LED pásiky veľmi úsporné veľmi často zaváži pri výbere osvetlenia. No nie sú len veľmi úsporné môžu sa pochváliť taktiež dostatočne slušnou výdržou, ktorá vám, ako užívateľovi zabezpečí plynulú a bezporuchovú prevádzku. Vďaka týmto atribútom sa z nich stáva dokonale svietidlo, ktoré znesie aj tie najprísnejšie kritéria, ktoré potrebujete na štandardnú prevádzku trebárs vo vašej domácnosti. LED pásiky ponúkajú dokonalú súhru niekoľko miniatúrnych diód, ktoré spoločne vytvárajú dokonalú nadčasovú a špeciálnu atmosféru.

LED

Ako už bolo spomenuté ide o dizajnové osvetlenie, ktoré je určené, ako doplnkové osvetlenie keďže farby LED pásikov sa môžu líšiť. Dokonca niektoré modely disponujú technológiou RGB, čo znamená, že si, ako užívateľ viete nastaviť paletu rôznych farieb. S takýmto osvetleným sa môžete stretnúť napríklad v reštauráciách v baroch alebo aj obchodných domoch. Čo sa týka reštaurácie alebo nejakého baru či klubu LED pásiky je možné použiť na mnohé miesta, kde ideálne zapadnú, osviežia tým celú miestnosť.

LED

Takýmto miestom na inštaláciu LED pásikov môže byť napríklad barový pult alebo strop miestnosti. Ako som už spomínal pásiky sú veľmi obľúbené, a teda aj dosť často používané v bežnej domácnosti. Osvetľujú izby, ako je napríklad obývacia izba, spálňa, kuchyňa či kúpeľňa. Čo sa týka LED pásikov v kúpeľni vyrábajú sa také svietidla, ktoré disponujú minimálnou ochranou krytia. Takéto ochrane krytie sa označuje veľkými písmenami IP a príslušnými dvoma číslicami prvé číslo označuje odolnosť voči prachu a nežiadúcim predmetom. Na stupnici od 1 po 6. Druhé číslo udáva odolať voči vode tu platí stupnica od 1 po 9. Najväčšou možnou ochranou je, teda IP 69.