Posuvné dvere

V dnešnej dobe minimalizmu a úspory priestoru si môžete hlavne v novostavbách všimnúť vybavenie interiéru a teda samotnými miestnosťami, posuvnými dverami. Tieto plnia dokonale svoj účel a zároveň zabezpečia úsporu priestoru aj v pomerne malých miestnostiach. No v modernom dizajne je celkom bežné vidieť tieto posuvné dvere so sklenenou výplňou.

Sklenené posuvné dvere dodajú Vášmu interiéru veľa voľne prechádzajúceho svetla, čo oceníte najmä počas chladných jesenných či krátkych zimných dní ale aj celkový vzhľad priestoru bude voľnejší a vzdušnejší. Miestnosti tak dostanú pomerne nový a opticky väčší priestor.

svetlo plynie priestorom

Čo sa týka bezpečnosti, tieto sklenené posuvné dvere sú mimoriadne bezpečné s ohľadom na ich plnú funkčnosť. Pre ich sklenenú výplň je používané bezpečnostné sklo, ktoré je tvrdené a teda kalené a toto sklo je možné vyberať si z viacerých rôznych prevedení. Základná ponuka bezpečnostného skla pre sklenené posuvné dvere obsahuje číre sklo, matné- pieskované sklo, ale aj vzorované sklo.

moderný interiér

Podľa Vašich prianí Vám vieme vyrobiť tieto pieskované a vzorované sklá tak povediac,,na mieru“, kedy si vy podľa svojich prianí vyberiete z bohatej ponuky zdobení daných skiel či už spomínanou pieskovanou technológiou alebo vzorovanou, kedy je na sklo pomocou fólie lepený Vami vybraný vzor. Jedná sa o špeciálnu grafickú fóliu určenú na zdobenie skla. Taktiež je tu možnosť zdobenia skla priamou tlačou, čo znamená, že si taktiež máte možnosť vybrať z bohatej ponuky vzorov.

Takto dokonale tieto posuvné sklenené dvere zapadnú do Vášho interiéru a vytvoria tak dokonalý celok. Vaša domácnosť dostane úplne nový rozmer. Samozrejme, nezabúdame ani na detaily a teda samotné posuvné dvere sú vybavené madlami, ktoré je možné si taktiež vyberať z bohatej ponuky ich rôznych dizajnových prevedení ale aj farebných a materiálových kombinácií.