Vyberte si kvalitu a eleganciu v podobe koženej peňaženky

Kožené doplnky, aj vrátane kvalitných kožených peňaženiek pre dámy ale aj pánov sú skvelými tipmi na darček, na vyjadrenie nezáväznej pozornosti, alebo na prejavenie náklonnosti. Sú elegantným doplnkom, niekedy aj samostatným, umocnia štýl oblečenia, príležitosť, vyjadria dobrý vkus, postavenie, status a dodajú nám pocit elegancie a luxusu v každom okamihu.

online-shopping-2650383_640

Z ponuky kožené peňaženky Diverseshop máte možnosť veľkého výberu dámskych a pánskych kožených peňaženiek v primeranej cene, korektnom cenovom pomere kvalita a cena, vzorov, farieb, tvarov, zapínaní a moderných vyhotovení.

Všetky majú spoločnú vlastnosť zjednotenú v kvalite celého výrobku, to znamená v kvalite použitého prírodného materiálu, v originalite kože, v dokonalej pevnosti a odolnosti, v dokonalom vonkajšom aj vnútornom spracovaní a v premyslenej organizácii funkčného priestoru peňaženky a vo výslednej elegancii koženej peňaženky.

Odlišnosti v pánskej a dámskej kolekcii sú vo farebnosti, dámske peňaženky sú v klasických ale aj sviežich nápaditých farbách, pánske peňaženky sú prevažne v konzervatívnych farbách a v ich kombináciach.

Takisto veľkosti a tvary sa rôznia, dámske peňaženky sú tvarovo subtílnejšie, vhodné do dámskej kabelky, omnoho viac vzorov je s lakovanou povrchovou úpravou, pánske peňaženky sú klasického pánskeho strihu s bočným remienkom alebo tzv. preklápacie dolárovky, prípadne objemnejšie peňaženky.

Všetky ponúkajú dostatočne veľký vnútorný priestor vystlaný kvalitnou podšívkou, ideálnu organizáciu na ukladanie peňazí, či už drobných mincí alebo bankoviek s prehľadom, dostatok oddeleného priestoru na karty, doklady a cennosti, bezpečnosť a bezpečnostné zabudované krytie pre platobné karty a osobné doklady.

wallet-2125548_640

Bezpečnosť uložených vecí je zaistená správnym a precíznym zapínaním vo forme celoobvodového zipsu, alebo na bezpečnostný, bočný remienok doplnený o bezpečnostné uzávery na kovové cvoky alebo vkusné ozdobné zapínanie.

Poskytnú Vám nepísanú eleganciu, kvalitu, ale aj dlhú životnosť, moderný dizajn a nevídanú funkčnosť.