Využi tento čas

Ak si úplne a natvrdo dodržiaval nariadenia a opatrenia vlády, tak sa ti mohlo stať, že si sedel väčšinu času pandémie doma. Maximálne nejaký výlet do obchody za základnými potravinami alebo si si išiel vyvetrať hlavu do prírody. Všetky ostatné veci, čo si potreboval si si objednával cez internet, aby si nemusel chodiť nikam inam osobne si vyberať. Tak si pomaly nažíval a prežíval tento čas, ktorý bol pre nás všetkých veľmi ťažký. Našťastie si však môžeme povedať, že tieto časy sa hádam končia a nastane bezchorobný stav. Všetci v to dúfame a očakávame poriadne uvoľňovanie opatrení, aby sme sa mohli vrátiť do starých koľají. Keď len na leto, ale o to viac si to musíme užiť.

bdsm-1973280_1920

Ak si bol teda striktný v dodržiavaní opatrení, tak si sa isto nedostal ani na sex privát. Bolo to pre teba niečo, čo si si nemohol dovoliť. Respektíve vláda a tvoje svedomie by ti to nedovolili. Ak by sa potom náhodou stalo, že by sa ti prejavili príznaky, tak by si si to neodpustil, že kvôli tvojej rozkoši si nakazil niekoho iného. Omylom a nechcene, no aj tak je to vážne. Morálne dôvody teda boli v tvojom prípade na prvom mieste. To sa naozaj cení.

selfie-429449_1920

Teraz ti však svitne na lepšie časy. Budeš si môcť dopriať uvoľnenie akého sa ti nedostalo predošlé mesiace. Túto šancu treba využiť najlepšie ako to pôjde, pretože potom sa ti to znova môže stopnúť aj na pol roka, ak príde ďalšia vlna epidémia alebo nebodaj niečo iné. Takže teraz cez leto si nachystaj peňaženku, svoj úd a zabehni na sex privát toľko krát koľko ti tvoja peňaženka dovolí. Veď keď si ušetril za ten čas, čo si ich nepodporoval, tak teraz si to musíš nejako vynahradiť. Ver, že takýmto spôsobom aj pomôžeš týmto ženám, aby preklenuli ten rozdiel medzi slabším obdobím v roku a týmto lepším, keď sú uvoľnenejšie opatrenia. Samozrejme, že niektorí muži si to boli užívať aj počas tohto najkritickejšieho obdobia, ale aspoň mali tieto ženy z čoho žiť.