Sklenené zásteny ako moderný variant kúpeľní a kuchýň

Sklo je obľúbeným prvkom pri projekcii interiéru. Najmä bez rámové prevedenie pôsobí vzdušne, ľahko a veľmi moderne.

Taká je aj sklenena zastena. Vhodná je napríklad do kúpeľní. Moderné domácnosti uprednostňujú tzv. „walk – in sprchu“, to znamená sprchový priestor bez dverí. Práve pri takomto prevedení je sprchová zástena elegantné a zároveň funkčné riešenie. Je vyrobená z kvalitného tvrdeného skla v matnom alebo priesvitom prevedení. Má požadovaný certifikát bezpečnosti a jej konštrukcia spľňa požiadavky legislatívy. Je nenáročná na úpravu a ľahko sa udržiava. Sprchovací kút pritom pôsobí útulne a vzdušne. Zároveň je zachovaná intimita priestoru.

modern-minimalist-bathroom-3115450_1280

Jej využitie je aj vo forme kuchynskej zásteny za kuchynskou linkou. Je to moderná obdobia kachličiek. Môže byť vyrobená z jednoliateho skla v matnom prevedení viacerých farieb alebo s potlačou.. Veľmi pekne na nej vyniknú aj vlastné nápady. Je odolná voči tepelným vplyvom a mechanickému poškodeniu. Sklo je 6 mm hrubé a špeciálne tvrdené. Digitálna potlač môže byť v mnohých prevedeniach. Grafickí odborníci Vám pomôžu s jej výberom pre doplnenie a zvýraznenie charakteru Vašej kuchyne. Takisto sa ľahko udržiava. Z kuchynského priestoru vytvára moderný jednoliaty celok s nadčasovou eleganciou.

ginsburgconstruction-kitchen-3-330737_640

Takisto je nesporné jej funkčné využitie vo forme zásteny na vaňu. Voda Vám z vane nebude pretekať do priestoru a kúpeľňa bude čistejšia. Aj nároky na údržbu kúpeľne sa zmenšia.

Je funkčnosť Vás neobyčajne prekvapí.

Všetky Vaše predstavy si môžete prekonzultovať s odborníkmi. Tí Vám ochotne poradia s výberom materiálu, dizajnom a celkovým prevedením.

Súčasťou realizácie je obhliadka priestoru, odborná konzultácia a vypracovanie návrhu, vrátane zamerania.

Pokiaľ máte záujem navždy odstrániť sprchové závesy, nefunkčné kachličkové obklady sklenené zásteny sú tým pravým riešením.