Prepravné obaly, ktoré skvele slúžia!

Preprava tovaru je siahodlhé samostatné odvetvie, ktoré sa využíva po celom svete. Prakticky slúži preprave rôznych druhov materiálov, tovarov a predmetov. Vďaka transportu sa môže dostať tovar alebo materiál z výrobne k distribútorom a k zákazníkom. Vieme ho dokonca presúvať medzi jednotlivými krajinami alebo aj kontinentmi. Jednoducho transport je dôležitou súčasťou dnešného hospodárskeho systému a cyklu. Prepravné obaly rieši takmer každý výrobca, distribútor, prepravca a dokonca i obchodník. Čím kvalitnejšie tieto obaly máme, tým je naša sieť hodnotnejšia a zvyšuje sa nám komfort pri manipulácii, preprave a skladovaní.

prepravné kontajnery na lodi

Skladové kontajnery cena

Skladacie skladové kontajnery Schoeller Allibert môžu byť jedným z prepravných obalov, ktorými i vy obohatíte svoje podnikateľské aktivity. Sú vyrábané v odľahčenej verzii až po ťažšie do ťažších prevádzok a výroby. Vydržia dlhé vzdialenosti úplne komfortne a sú na to stavané a vyrábané v troch rôznych veľkostiach.

Sami sa presvedčíte, že nároky na pohodlnú a efektívnu manipuláciu a skladovanie sú vysoké. Kontajnery sú ľahké, ale prenesú veľké záťaže a hmotnosti. Dajú sa aj skladať a tak sporia miesto pri spätnej doprave, či keď ich nepoužívate.

kontajnery na prepravu

Cena pre skladové kontajnery je rôzna, závisí na type, veľkosti a ďalších parametroch. Žiadosť o cenovú ponuku jednoducho vypíšte na webových stránkach, alebo zašlete pohodlne mailom. Skúste si na stránke predbežne pozrieť jednotlivé typy kontajnerov a zistiť podľa rozmerov a parametrov, ktoré by sa vám najviac mohli hodiť. V prípade, ak začínate a nemáte skúsenosti, radi vám s výberom správnych prepravných skladových kontajnerov poradia. Každý sa lepšie hodí pre iný typ materiálov, produktov, súčiastok, či nápojov, jednoducho určite nájdete spoločné a nanajvýš výhodné riešenie. Kontaktujte firmu a budete vedieť viac.