Milujte svoju dušu a telo

Nedokážem spočítať na prstoch, koľko ráz som sa sťažovala na svoju váhu. Koľko ráz mi bolo do plaču, keď som sa videla v zrkadle. Toto trápenie dokážu pochopiť iba ľudia, ktorí majú sami problémy s váhou a ktorí sa snažia schudnúť, no nedarí sa im. Nepamätám si, kedy som so sebou bola naozaj spokojná. Kedy ma to proste bavilo, celý život a aj ja sama. Je to hrozné, no nie? Ale človek sa raz musí zobudiť zo svojho sna. A ja som sa tiež prebudila. Keď som si jedného dňa uvedomila, že nerobím nič iné, iba sa sťažujem. Na svoju váhu, na to že nemôžem schudnúť, na seba. Robila som to dokola, až som tomu sama uverila. Vtedy som si uvedomila, že stačilo.

metr

Takto už ďalej proste nemôžem žiť. Musím so sebou začať naozaj niečo robiť.

Toto obyčajné pohnutie mysle spôsobilo, že som sa úplne zmenila. Povahovo. Osobnosťou. Zrazu som bola rozhodnutá, že sa už nebudem ľutovať a že mojim kilám navyše jednoducho odzvonilo. Stačilo. Už nebudem obeťou svojej vlastnej hlavy. Takže som začala cvičiť. Naozaj cvičiť tak, aby to bolo úplne perfektné, aby som mohla stáť pred zrkadlom alebo na pláži a povedať si, že toto som ja a že milujem svoje telo.

fitnes

Musíte však začať milovať svoje telo už teraz. Také, aké naozaj je.

Keď som pochopila aj toto, vedela som, že teraz môžem naozaj začať chudnúť. Že som na to pripravená a že to proste zvládnem. Takže som sa nemohla dočkať, kedy to urobím. Kedy sa pohnem, kedy skutočne zvládnem ten krok, ktorý mám zvládnuť. Bolo to úžasne oslobodzujúce, to vám teda musím povedať. Zašla som za poradcom a povedal mi, že je pre mňa najlepšia cyklická ketogénna diéta. A bolo vybavené. Začala som chudnúť. Začala som milovať svoj nový životný štýl a začala som milovať seba, že som to takto zvládala. A viete čo? Je to skutočne úžasné. Urobte to aj vy a uvidíte, čo to s vami urobí.