Givi

Uskladnite si batožinu bezpečne počas jazdy a použite vaky na motocykel. Vaky vám umožnia úložný priestor počas jazdy a bezpečne ich prepravíte do cieľa.

Givi

Tieto vaky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý je odolný voči každému počasiu. Chráni tovar pred slnkom ale aj dažďom a zabráni preniknúť dnu akýmkoľvek nečistotám a prachu. Vaky Givi sa dajú veľmi jednoducho upevniť na motorku. Môžete si zvoliť aký typ preferujete.

Ani by ste neverili koľko vecí sa zmestí do tak malého priestoru. Veľkosť vakov si volíte podľa vlastných preferencií a potreby. Ak sa jedná o cestné motorky, tieto vaky môžu byť aj väčšie, lebo existuje viac možností na akú časť motocykla sa dá umiestniť.

Všetky potrebné veci si zorganizujete podľa vašich predstáv.

Vaky Givi sú takisto veľmi ľahko skladujú. Nezaberú vám miesto, či už skladujete vašu motorku v garáži, alebo naopak niekde v exteriéri. Viete si ich jednoducho uzamknúť a nemusíte sa báť že by vám niečo vypadlo.

motorcycle-415898_960_720

Niekoľko výhod prečo si zvoliť vaky Givi : Patria ako neoddeliteľná súčasť pri jazde na dlhšie trasy, jednoducho si ho pripevníte na váš motocykel, ľahké uzatváranie na zámok, jednoduché čistenie, zmestia sa aj väčšie veci. Sú vhodné na všetky typy motocyklov či už na skútre alebo cestné motorky.

motorbike-2433162_960_720

Mať nablyšťanú a rýchlu motorku je sen každého chlapa, ale určite by sme nemali zabudnúť aj na jej servis, skladovanie a starostlivosť. Bez týchto vecí by to nefungovalo. Tieto vaky sa vyrábajú z plastov a látky a preto aj ich údržba nie je náročná na čas. Dajú sa ľahko vyčistiť do každého detailu.

Vaky majú reflexné prvky, aby zabezpečili väčšiu bezpečnosť.

Už nemusíte rozmýšľať kam si odložíte veci ak plánujete ísť niekam na výlet alebo na dlhšiu trasu. Tieto vaky za vás vyriešia problém a bez akýchkoľvek problémov si dokážete preniesť veci z jedného miesta do druhého. Jednoducho si vak pripevníte k motocyklu na jedno z určených miest a môžete vyraziť. Doprajte si komfort a bezpečnosť pri každej ceste.