Chcete naozaj schudnúť?

Asi by ste to nikdy nechceli vedieť, ale verte tomu, že aj keď sú veci okolo vás veľmi zvláštne a nezdajú sa vám možno ani veľmi dobré, mali by ste pochopiť jednu základnú vec. Niekedy proste musíte urobiť všetko tak, aby vám to vyhovovalo a aby boli veci naozaj, ale naozaj také, ako ich chcete vidieť vy sami a ako je to pre vás dokonalé a úžasné. Niekedy to proste inak nejde a musíte sa proste zastaviť a myslieť hlavne na to, čo môžete urobiť pre seba, pre svoje rozhodnutia, ktoré robíte každý deň a čo naozaj vidíte v takom svetle, ako ste možno predtým nerobili.

metr

Keď chcete schudnúť, mali by ste to urobiť hneď. Keď chcete byť šťastným človekom, tiež by ste ním mali byť hneď a nečakať, čo sa stane, aby boli veci naozaj čo najlepšie. Verte tomu, že aj keď sa vám veci nezdajú a aj keď potrebujete ku všetkému, čo je okolo vás, naozaj príbeh, ktorý vás poteší a chytí za srdce, je jasné, že nakoniec to bude všetko aj tak hlavne musíte riešiť veci, ktoré robia vášmu zdraviu dobre. A nech sa deje čokoľvek, verte tomu, že presne toto môžete robiť pre seba.

břicho

Asi sa jednoducho musíte zamyslieť nad tým či nie je práve ketogenna dieta to, čo vaše telo naozaj potrebuje v každom jednom ohľade. A keď sa na to pozriete takto, s trochou nadhľadu a nad vecou zistíte možno aj veci, ktoré by ste predtým nepredpokladali. Možno vám začne robiť dobre aj taká maličkosť. A niekedy proste musíte urobiť maximum preto, aby ste sa tešili a aby jednoducho bolo všetko čo najlepšie. A verte tomu, že aj keď sa vám to nezdá, mali by ste proste urobiť všetko tak, ako to vidíte a ako to cítite. A niekedy proste musíte urobiť všetko hlavne tak, aby boli veci super a aby boli všetci spokojní, no mali by ste byť spokojný hlavne sám so sebou. O ničom inom to predsa len nie je, len o spokojnosti, ktorú cítite vy sami.