Predaj sro

Už ste sa rozhodli, nechcete míňať čas, energiu a peniaze do zakladania novej spoločnosti. V tomto prípade máme pre vás riešenie šité na mieru. Vyberte si z ponuky spoločností na predaj a začnite vaše vytúžené a vysnívané podnikanie ihneď, bez zbytočných stresov, chýb a komplikácií, týkajúcich sa vybavovania a samotného zakladania novej spoločnosti. Spoločnosť je tu, už pripravená pre vás. Všetko, čo potrebujete urobiť, po vašom zvážení a rozhodnutí sa v oblasti podnikania, je osloviť špecializovanú spoločnosť, ktorá potrebnú prácu vykoná za vás. Je to nestranný partner so znalosťami a skúsenosťami v danej oblasti, ktorý poskytuje komplexný servis.

príprava kúpy spoločnosti

Predaj sro 41business je zameraný na splnenie vašich požiadaviek a podnikateľského plánu. Celý proces je jednoduchý a pohodlný. Potrebujete podpísať pripravené dokumenty a podpisy dať úradne overiť. Špecializovaná spoločnosť zabezpečí podanie dokumentácie, prevod obchodného podielu a vie zaistiť aj požadované zmeny v Obchodnom registri, ako je napr. zmena názvu spoločnosti, sídla, predmetu podnikania alebo pridanie nových predmetov podnikania.

Predaj ready made sro

Ready made sro je založená za účelom predaja, nikdy nevykonávala podnikateľskú činnosť, to znamená, že nemá žiadnu ekonomickú históriu. Vyznačuje sa rýchlym zakladaním a pripravením na podnikanie a to už do 24 hodín od zadania objednávky. Výhodou je, že ready made sro majú v plnej výške splatený kapitál, majú nízku rizikovosť a sú ideálnym štartom pre vaše podnikanie.

predpokladaný vývoj spoločnosti

Predaj sro s históriou

Sro s históriou je spoločnosť, ktorá niekoľko rokov existovala a vykonávala podnikateľskú činnosť. Výhodou je, že pre obchodných partnerov môže pôsobiť dôveryhodnejšie, môže jednoduchšie získať úver, investíciu, zapájať sa do projektov. Ak je sro s históriou platiteľom dph, nie je tu požiadavka zloženia zábezpeky na dph. Predaj sro pozostáva z množstva jednotlivých krokov, kde je potrebné zvážiť celý rad výhod a nevýhod vzťahujúcich sa na konkrétne typy predávaných spoločností a vybrať si tú správnu, jedinečnú a originálnu pre vás.