?Prečo to robí

Bola som zamilovaná, odpustila veľa veci, neustále volanie s bývalou, smsky, obedy, fotky, potom aj druhé ženy atď…. Asi po štyri rokoch, som sa začala zaujímať o povahu a prečo to robí, zistila som, že to celý čas bol toxicky vzťah a bol veľmi veľký manipulátor. Ja naivná blbka zamilovaná, som chodila do práce, platila mu veci, teraz už to vidím inak a choval sa pekne ku mne, len keď potreboval peniaze a vždy vlastne keď potreboval vyprať, upratať, atď. Po čase sme spolu postavili firmu, pretože mal zákaz podnikania, tak to je všetko na mňa a akonáhle mu skončila podmienka, začalo to hoci horšie a horšie.

s

Ja už som to vedela, nezniesla ani to chovanie, nemohla som u nej mať oblečenie, jazdila tam bývala, ja som bola vždy blba, ktorá nič nevie, pritom od 16-tich som pracovala a bola niekoľko rokov v cudzine. Hrdá na to, že som sa sama postarala o seba, nikdy nechcela nič od rodičov, tak ajhľa, spoznala som ho a ako psychika, sebavedomie a prachy, všetko je preč. Kvôli firme som to nejako udržovala, aby bola izba, ale keď mi povedal, že to je jeho firma a on všetko urobil a vymyslel a zaplatiť, pritom dotácie šli z mojej kapsy a keď som si natankovala do auta, bolo zle, hovorím tak a dosť.

a

Niekoľkokrát ma vyhodil v noci z domu, ja po ospravedlnení a sladkých sms ako ma miluje a chce ľan ma, naivne vždy letela späť a deň ok a potom opäť hádky. Ukončila som to dnes, keď už mi bolo zle ponižovanie a ohováranie ma, ako som neschopná, bezo mňa by bol inde a vlastne som nula, ktorú už nepotrebuje. Je mi naozaj na nič, nie z toho, že sa to skončilo, mrzí ma, že som to kedy vôbec začala a musela sa prosiť o konverzácie a on absolútne nezáujem, telefón v ruke a písal iným. Začala som sa chovať k nemu, ako on ku mne, panecku to bolo reakciu, ako som protivná, hnusná, s takou ženskou nebude. Hovorím ty si sa choval 6 rokov takto ku mne, nie on nie, vraj sa ku mne choval priamo ukážkovo a nič neurobil. Pán dokonalý.