Obrovský kolos posúvajú nenápadné prvky

Jednoduché prvky sú tvorené iba jedným kusom, ale zložitejšie je to už s predmetmi, ktoré sa skladajú z množstva nevyhnutných súčastí, na činnosti ktorých je založené fungovanie celého kolosu. Také dôležité súčasti sa vyskytujú aj pri dverách či oknách z hliníka, ktoré samé o sebe fungovať nemôžu, ich podstatu dotvárajú najrozličnejšie montážne profily.

Povrchy, ktoré sa ľahko ošetrujú

Spoločnosť LM-MONT patrí k dodávateľom a realizátorom stavieb a ich súčastí na domácom, ale aj zahraničnom trhu. Na stavby dodáva svoje konštrukčné systémy, ktoré sú základom pre bezchybné fungovanie dverí, ale aj okien, ich otváranie či posúvanie. Svoju činnosť firma smeruje k výrobe a realizácii kvalitných konštrukcií na moderné stavby, dodáva hliníkové okná, dvere, steny, fasády, výrobky z plastu, sklenené zásteny, zábradlia, pergoly, sprchové kúty a ešte veľa iných prvkov.

Hliník je materiál, ktorý má budúcnosť, ale je aj nadčasový, dizajnovo tvárny a stály, s dlhou životnosťou a kvalitou, ktorá je žiadaná na všetkých novostavbách. Vynikajúcou vlastnosťou je jednoduché ošetrovanie hliníka, ktoré môžeme zhrnúť len do utierania prachu a nečistôt a následného preleštenia povrchu. Takto udržiavaný vydrží aj celé generácie v pôvodnom stave, bez deformácie či iných rozsiahlych poškodení.

Z hliníka je možné vyrobiť takmer čokoľvek, výrobky budú kvalitné a vhodné ku každému architektonickému štýlu. Dvere a okná sú z množstva druhov výrobkov spolu s fasádami asi najčastejšie používané súčasti stavieb, dvere sa vyrábajú DRM ADAPT Lmmont v štýle plných krídel, otváravých a posuvných alebo použitím hliníkového rámu a sklenenej výplne, ktorá dverám dodá celkom iný rozmer a dizajnovo ich povznesie na iný level.

Hliník zvládne aj nadmerné výšky

Samotné krídla dverí však nebudú funkčné bez množstva nevyhnutných súčastí, ktoré sú nazývané aj dverové a montážne profily. Jedným z nich je prvok s označením DRM ADAPT, montážny profil pre fixný panel s rozmerom 55x33mm, s dĺžkou 2,90m, vyrobený je z hliníka a v povrchovej úprave eloxovaný hliník. S týmito kvalitnými výrobkami bude každá moderná stavba postavená rýchlo a podľa požiadaviek súčasných trendov.