Moderné a praktické kožené peňaženky

Pravá prírodná koža je dokonalý materiál na mnohé doplnky dámske ale aj pánske.

Nielen kabelky, topánky, opasky, púzdra, rukavice ale aj peňaženky sú našimi každodennými doplnkami. Ich výber je široký a ponuka takisto. Kožené doplnky najmä pre ženy sú mimoriadne obľúbené a nikdy ich nie je dosť. Jedna peňaženka je spravidla málo, ženy obľubujú viaceré doplnky, ktoré si dokážu dokonale zladiť.

high-heel-shoes-4838691_640

Ponuka kožené peňaženky Vám predstavuje množstvo tvarov, veľkostí, možností zapínania, povrchových úprav kože tak, aby si každý vybral svoju kvalitnú koženú peňaženku.

Pánska kolekcia je farebne neutrálnejšia, v ponuke sú najmä klasické čierne alebo hnedé kožené peňaženky, ale vyberiete si aj tmavomodré, bordové alebo smaragdové. Kvalitné uzatváranie na cvoky, patenty alebo obvodové zipsy zabezpečí bezpečnosť Vašej peňaženky aj vrátane špeciálneho tienenia, ktoré chráni uložené karty alebo doklady. Vnútorné členenie je profesionálne premyslené a vychádza z potrieb mužov – dostatok priestoru a najmä logická organizácia. Oddelený priestor na mince, bankovky, doklady, karty, malé drobnosti aj vrátane pera, kvalitné spracovanie, odolnosť voči poškodeniu a dlhá životnosť, neobvyklá elegancia sú hlavné prednosti ponúkaných kožených peňaženiek.

briefcase-161032_640

Dámske prevedenia sú takisto praktické, ale zároveň aj jedinečné a nevtieravo elegantné. Ich vnútorný priestor je prispôsobený potrebám žien a je rovnako praktický a logický ako pánske modely. Farebnosť je široká, peňaženky sú doplnené ozdobami, majú kvalitné zapínanie, požadovanú pevnosť a vyžaruje z nich závan luxusu. Ak sú dokonca zladené s kabelkou a ostatnými doplnkami – dotyčná nositeľka je skutočná dáma.

Pri výbere dbajte na to, že peňaženku budete používať pravidelne a musí Vám sadnúť do ruky, nezabúdajte na to, že investícia do kvalitného materiálu sa oplatí a že peňaženka má byť predovšetkým kvalitná a praktická. Ponúkané vzory sú všetky elegantné už aj vďaka použitej kvalitnej koži, ktorá je profesionálne spracovaná.