Dokonalá ochrana pre Vašu zásielku

Existuje mnoho spôsobov, ako zabaliť tovar alebo zásielku, všetky majú výhody aj nevýhody Rozhodujúca je vždy rýchlosť doručenia, kvalita tovaru, ktorý sa nesmie počas doručenia znehodnotiť a samozrejme aj cena doručenia.

Cenu ovplyvňuje aj veľkosť zásielky, preto sú kartónové obaly v tomto smere v nevýhode. Sú objemnejšie a pottrebujú veľa miesta, čo vplýva na výslednú cenu.

Naopak, menšie sáčky sú flexibilnejšie na manipuláciu, zároveň sú odolnejšie a pružnejšie.

Aj preto sú bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk veľmi žiadané na trhu.

envelope-2575249_640

Ponuka je zameraná na špeciálny druh sáčkov s papierovou vrchnou fóliou, ktorá je odolná voči nárazu, tlaku, vlhkosti, vode a aj oteru. Vnútorná časť obálky má špeciálnu fóliu s bublinkami, ktorá vytvára dokonalú izoláciu pre zasielaný tovar a chráni ho. Nie nadarmo sa tomuto typu obálok hovorí „tovar ako v bublinke“ Vybrať si môžete z rôznych veľkostí, vždy sa odporúča zvoliť väčší rozmer obálky, aby zásielka pri preprave „dýchala“.

Všetky bublinkové obálky sú nepriesvitné, matné – dokonca aj biele. Tovar je teda diskrétne zabalený či už v bielej alebo čiernej obálke. Obálky sa zatvárajú buď na samolepiacu fóliu alebo je použité posuvné zatváranie jazdcom. Bublinkové obálky s posuvným uzatváraním sa dajú ešte aj po otvorení viac krát použiť, čo je pre zákazníkov výhoda. Majú ekonomický a ekologický rozmer, v aktuálnej dobe často skloňovaný.

Medzinárodná preprava je zložitejšia ako domáca, tovar putuje zo vzdialenejších krajín a je viackrát prekladaný a namáhaný. Občas sa s tovarom nešetrne zaobchádza. Bublinková obálka ho spoľahlivo ochráni a doručovateľská služba ho doručí diskrétne zabalený.

envelopes-5293354_640

Bublinková obálka je vhodná aj pre online zásielkové obchody napríklad na balenie tlačovín alebo textilného tovaru, prípadne drobných predmetov, ktoré vyžadujú primeranú odolnosť pri ich doručovaní.

Bublinkové obálky sú nenápadné vzhľadom, ale majú mimoriadne funkčné využitie.