Bezbolestne opäť mužom

Generikum je vo všeobecnosti náhradný liek, ktorý obsahuje tú istú účinnú látku ako originál. To je aj prípad Levitry, ktorého generikum je na trhu pod názvom Valif a určený je predovšetkým na podporu erekcie u mužov, slabej alebo nedosiahnuteľnej.

sex 9

Valif želé valif oral jelly je náhrada Levitry, ale s tým istým obsahom účinnej látky ako originál, čo je v tomto prípade Vardenafil, ale má jednu výhodu, a tou je okamžitý nástup účinku, ktorý je už do 10 minút od jeho užitia. Výdrž zaistí takmer až na 5 hodín.

Produkt je balený do vrecúšok s hmotnosťou 20mg Vardenafilu rovnako ako Levitra. Valif môžeme zaradiť do skupiny liekov určených na liečbu erektilnej disfunkcie, čo je vlastne nedosiahnuteľná alebo veľmi slabá erekcia muža. V súčasnosti je touto disfunkciou postihnutý jeden z desiatich mužov, u ktorých sa prejavuje buď neudržateľná alebo takmer žiadna erekcia spôsobená psychickými alebo fyzickými príčinami alebo ich kombináciou. Nech už je príčina akákoľvek, podstata je v tom, že na základe svalových zmien a tiež kvôli zmenám krvných ciev penisu nemá krv možnosť v penise zostať také množstvo krvi, ktoré by stačilo na to, aby bol dostatočne tvrdý a taký aj zostal. Účinok Valifu je však dostatočný iba v tom prípade, ak je muž už sexuálne stimulovaný. Podstata je v znižovaní tej chemickej látky v tele, ktorá má na svedomí, že sa erekcia nedostaví alebo predčasne preruší. Užívaním tohto produktu si zabezpečíte dokonalé uspokojenie sexuálnych aktivít bez ich predčasného ukončenia.

balenie viagry

Liek je určený na jednorazové užitie v množstve jedného vrecúška v čase asi 10 až 15 minút pred sexuálnym stykom, za predpokladu súčasnej sexuálnej stimulácie liek účinkuje v rozsahu 20 minút až 5 hodín od jeho užitia. Dávku 1 vrecúška denne by ste nemali prekračovať. Pozor na požívanie alkoholu a tiež na zníženú pozornosť. Nezľaknite sa, ak sa u vás prejavia niektoré z vedľajších účinkov lieku, napríklad začervenanie tváre alebo bolesť hlavy, sú iba mierne a len prechodné. Tiež môže nastať porucha trávenia, upchatie nosa, závraty alebo zhoršené videnie. V prípade, ak vaša erekcia bude trvať vyše 4 hodín, je nevyhnutné navštíviť lekára.