Ste unavení? Vyliečte sa bielkovinami

Za nadmernou únavou môže stáť veľa faktorov. Stres v práci, málo spánku, choroba, veľa fyzickej aktivity a tak ďalej. Jednou z vecí, ktoré taktiež prichádzajú do úvahy, je nerovnováha v organizme. Zažila som si to na vlastnom tele, takže môžem potvrdiť, že je to naozaj pravda. Bola som unavená ako pes, a to doslova. Ráno som nevládala vstať z postele a večer som do nej líhala už okolo ôsmej. V práci som zaspávala, nič som nevládala. Keď tento môj stav neprestával ani po pol roku, navštívila som lekára. Žena s tetovaním na ruke sedí pri stole, na ktorom je kanvica s čajom.jpgTen ma poslal na desiatky vyšetrení, no nikto nezistil nič. Keďže som bola zúfalá, zašla som za jedným ľudovým liečiteľom. Nebol to žiaden čarodejník, ale pán, ktorý vyštudoval klasickú medicínu. Nakoniec sa však rozhodol pre takúto cestu. Ten mi poradil, že by som mala vyskúšať nejakú formu detoxikácie. Moja únava vraj môže prameniť z toho, že mám v tele spomínanú nerovnováhu. Inými slovami, že je v mojom tele príliš veľa svinstva.

Vyskúšala som rôzne detoxikačné kúry. Trochu sa to zlepšilo, no stále to nebolo stopercentné. Kamarátka mi raz povedala o ketodiet. Ona pomocou tejto diéty schudla, ale vraj pôsobí aj na prečistenie organizmu. Nemala som čo stratiť, tak som sa do toho pustila. Pri tejto diéte sa absolvujú tri fázy. Ja som si dala len dve z nich, pretože mojim cieľom nebola redukcia váhy. Bielkoviny naozaj pomohli. Po mesiaci som začínala pociťovať, ako sa mi do žíl vracia život.Žena s čiernymi dlhými vlasmi spí v posteli.jpg
Nebudem vám klamať, prví dni to bolo ťažké a s mojou únavou to vyzeralo ešte horšie. Zmenilo sa to asi po piatich dňoch. Ráno som vstala o niečo ľahšie, lepšie to bolo aj počas dňa a do postele som išla až okolo deviatej. Každým dňom sa to zlepšovalo a zlepšovalo. Po spomínanom mesiaci som sa cítila naozaj ako znovuzrodená. Ak teda máte podobné problémy aj vy, vyskúšajte svoju únavu vyliečiť bielkovinami.