Spoľahnite sa na prírodu, tá ešte nikdy nesklamala

Obdobie, ktoré práve teraz prežívame, je pre každého z nás frustrujúce, je to niečo, čo sme v histórii ešte nezažili, preto mnohí z nás nevedia ako celú túto situáciu prežiť. A prežiť ju bez nejakých veľkých rán na duši, pretože už trvá dosť dlho a recept na to, ako to celé ukončiť, nemáme. Prežívame a snažíme sa žiť tak, aby to čo najmenej ovplyvnilo našu psychiku, ale nie je to vždy jednoduché.

unhappy-desperate-european-female-has-gloomy-expression_273609-28403

Mnohí z nás sú v tomto období plní napätia, stresu z toho, čo prinesie budúcnosť, premáha nás smútok a obavy, poddávame sa strachu a z toho všetkého sme unavení, vyčerpaní a plní negatívnych pocitov. No poddať sa tomu nie je dobré, je potrebné, aby všetko fungovalo tak ako predtým, lepšie povedané v maximálne možnej miere, aj keď s niektorými obmedzeniami. Dostať sa do pohody však nie je také jednoduché, ale existujú prostriedky, ktoré nám s tým môžu pomôcť. Hľadať musíme v prírode a jej zdrojoch, ktoré ponúkajú mnoho možností ako nás naladiť na veselšiu vlnu a čiastočne odbúrať stres a nervozitu. Vyskúšajte silu Bachových esencií.

Hovoríme o Bachových kvapkách, nazývaných aj zázračné, ktoré sa vyrábajú zo stromov a rastlín. Výťažky z nich majú schopnosť uľaviť pri strese, zbaviť nás strachu, napätia, smútku, pomáhajú nám dostať sa z únavy či vyčerpania, odbúrať zlú náladu a negatívne emócie a tiež pomôžu bachove kvapky nájsť stratenú rovnováhu. Podľa toho aký problém máte v pláne vyriešiť, vyberte si aj druh esencie, je ich neskutočne široký výber takmer na každý neduh, ktorý vás trápi. Pomôžete svojej ubolenej duši a zharmonizujete aj svoje emócie. Z ponuky vyberáme napríklad esencie z vŕby, brestu, šípovej ruže, borovice lesnej, horčice poľnej, čakanky či repíka lekárskeho a z mnohých iných bylín či stromov.

Bio

Všetky tieto výrobky a ešte mnoho iných biopotravín, delikates či zdravých pochúťok môžete nájsť v Bio obchode v Košiciach, ktorý je na tento sortiment zameraný. Nájdete tam kompletnú ponuku vegetariánskych aj vegánskych výrobkov, domáce produkty, raw, bezlepkové potraviny, drogistický tovar, kozmetiku, ale aj doplnky výživy a podobne. Vyskúšať ich môže každý, ide o čisto prírodné produkty, ktoré neuškodia, ale naopak, môžu vás povzbudiť a podporiť pozitívne myslenie.