Praktické a pútavé riešenie osvetlenia

Ako si rýchlo, úsporne a elegantne ozdobiť miestnosť, pričom bude osvetlená kvalitným a viacfarebným svetlom, ktoré si každý všimne a neodolá mu?
Odpoveď je jasná, kúpime si ledkové pásy.

disko

Táto voľba je vhodná na využitie v mnohých situáciách. Tieto pásky sa napríklad používajú pri organizovaní spoločenského podujatia, na výzdobu reklamných tabúľ, ako ozdoba na schody, interiéru auta, no skrátka ich môžeme využiť prakticky kedykoľvek a kdekoľvek, podľa toho, čo uznáme za vhodné. Ale najobľúbenejším variantom sa stávajú na zábavných večierkoch či na komerčné účely, ako osvetlenie reklamného billboardu, či v priamo v obchodných domoch.

Prečo je však častou voľbou práve tento produkt, ktorý opisujem?
Pretože má veľmi praktické využitie, pričom disponuje modernou technológiou, ktorá sa týka osvetlenia. Ako názov napovedá, jedná sa o pás, ktorý je päť alebo desať metrov dlhý, pričom je rozdelení na menšie, samolepiace časti, ktoré sa dajú prilepiť všade a to bez najmenšej námahy. No čo je najdôležitejšie, na týchto častiach sú diódy led, ktoré ako vieme, sú dnes najpredávanejšími z dôvodu logického patentu, ktorý šetrí elektrickú energiu, pričom nestráca na výkone. Výkon má ešte skoro 10 krát silnejší, než halogénová žiarovka a životnosť týchto diód je neporovnateľne vyššia. Počítajte s nimi na veľa rokov.

diody

A to som ešte nespomenul pásiky typu RGB, ktoré disponujú troma farbami /červená, zelená a modrá/. Opäť sa jedná o sympatickú a praktickú novinku, ktorá určite zaujme. Zaujme z dizajnového a praktického hľadiska, pretože farby osvetlenia a iné zaujímavé efekty sa nastavujú jednoducho a počas svietenia, vďaka diaľkovému ovládaniu, kedy stačí stlačiť tlačidlo a celá miestnosť zmení farbu, či sa v nej zjavia prekrásne svetelné efekty. Doslova povedané- Je to v našich rukách. Ak už organizujeme večierok, ponúkame produkty verejnosti alebo si zdobíme vlastnú domácnosť.