Mužský bod G

Pri slove prostata sa mnohým automaticky vybaví muž, ktorý často navštevuje toaletu, pretože trpí tzv. hypertrofiou, teda zväčšením predstojnice, následkom ktorého je stláčanie močovej rúry a s tým súvisiaca porucha močenia. Tento pohľad je však veľmi abstrahujúci, pretože predstojná žľaza je aj tzv. mužským bodom G. Dôvodom tohto pomenovania je jej citlivosť na dotyk a stimuláciu vďaka väčšiemu množstvu nervových zakončení, ako sa nachádza v penise.

Prostata je však v tomto smere veľmi zanedbávaná, pretože masáž tohto orgánu sa spája s veľkým množstvom spoločenských predsudkov. Muži, ktorí o takúto masáž prejavia záujem sú často odsudzovaní a často sa sami obávajú, že sa v nich prebudí homosexualita. Ich partnerky môžu zasa považovať tento druh potešenia za nechutný.

Riešením tohto problému by mohla byť návšteva tantrického salónu, pretože masáž prostaty https://www.tantradiamond.sk/masaz-prostaty-sucast-tantrickej-masaze/ je skvelá voľba.

Možno si kladiete otázku, prečo by ste mali tento problém riešiť a prečo by ste mali osloviť profesionálnu masérku, ak vám váš život príp. váš partnerský vzťah fungoval aj bez masáže predstojnice?

tantra lady

Hlavným dôvodom by podľa môjho názoru mali byť zdravotné benefity, ktoré sa spájajú s týmto druhom masáže. Niekoľko vedeckých štúdií potvrdilo, že masáž prostaty pomáha pri prevencii zápalu prostaty, odborne nazývanom Prostatitída, ktorý môže spôsobiť bolesť v oblasti panvy, slabín i pri močení. Masáž prostaty môže taktiež chrániť pred erektilnou dysfunkciou, rakovinou predstojnice či pomôcť s bolestivou ejakuláciou.

Niektorí muži tvrdia, že vďaka masáži prostaty mali väčšie potešenie zo sexuálnych radovánok so svojimi partnerkami a sú schopní ľahšej ejakulácie.

Čím sa dostávame k druhému dôležitému dôvodu, pre ktorý by ste mali masáž prostaty aspoň vyskúšať. Je ním potešenie. Nie len sexuálne či fyzické, ale aj psychické.

A akým spôsobom si tento pôžitok môžete dopriať?

Masáž prostaty (hovorovo aj dojenie prostaty) je v tantrickom salóne zvyčajne spojená s masážou lingamu, čiže penisu. Pozostáva z dvoch častí, t.j. z vonkajšej a vnútornej masáže prostaty.

Externá masáž predstojnej žľazy sa začína hladením v oblasti genitálií, v okolí mieška a na vnútornej strane stehien. Neskôr masérka prejde k tzv. hrádzi, čiže k oblasti nachádzajúcej sa medzi koreňom penisu a konečníkom. Miernym tlakom nahmatá prostatu a začne ju dráždiť kombináciou priameho tlaku a krúženia. Tento typ masáže predstavuje akýsi úvod do internej masáže predstojnice, pri ktorej tantra lady zapojí aj druhú ruku. S jej pomocou nanesie lubrikačný gél v okolí análneho otvoru a neskôr aj priamo do jeho vnútra. Ak je otvor dostatočne lubrikovaný, tak doň prstom pomaly vnikne. Keď sa dostane do hĺbky približne 6 -7 cm, tak by mala smerom k brušnej dutine nahmatať prostatu. Vtedy môže začať s vnútornou stimuláciou podobne, ako ju vykonávala zvonku. Táto masáž môže viesť k vyvrcholeniu prijímajúceho, resp. klienta.

masáž lingamu

Keďže každý tantrický salón sa riadi heslom „náš zákazník, náš pán“, tak sa nemusíte obávať, že vás čaká nepríjemná skúsenosť. Kladú veľký dôraz na prípravu a uvoľnenie klienta, takže vás pred začiatkom masáže čaká rozhovor s vami vybranou masérkou, v rámci ktorého preberiete vaše predchádzajúce skúsenosti s erotickou masážou, vaše hranice a všetko ostatné, čo by nejakým spôsobom mohlo narušiť priebeh masáže. Nemusíte sa preto obávať, že vás niekto bude tlačiť napr. do vnútornej masáže prostaty, ak o ňu nemáte záujem. Všetko je o dohode s tantra lady.

Po absolvovaní úvodného rozhovoru sa na masáž pripravíte tak, že sa pôjdete osprchovať. Odporúča sa ísť aj vymočiť, pretože prostata sa nachádza v blízkosti močového mechúra, takže jej stimulácia môže viesť k potrebe navštíviť toaletu.

Potom vás čaká už len nezabudnuteľný zážitok, v prostredí, ktoré je navrhnuté tak, aby ste sa pri masáži čo najviac uvoľnili. Nenechajte sa preto strachom alebo predsudkami pripraviť o zaujímavý zážitok, ale nezabúdajte na to, že aj keď pri masáži môže nastať vyvrcholenie, tak nejde o prvotný cieľ a žiadna masérka neponúka služby sexuálneho charakteru.

To však neznamená, že tento druh masáže nemôžete neskôr vyskúšať aj v domácich podmienkach so svojou partnerkou. Prinesie to nie len novú skúsenosť, ale taktiež vás to povzbudí k ďalšiemu spoznávaniu vašich tiel a podnieti tvorivosť a experimentovanie s vašim intímnym životom.

Tak čo? Ste pripravení absolvovať masáž prostaty?