Kto oblieka vášho muža?

Muži sú odjakživa tí, ktorí sa vo všeobecnosti menej parádia, nepotrebujú sa pekne obliekať alebo jednoducho to nemajú v krvi, aby stáli denne niekoľko desiatok minút pred zrkadlom. My, ženy, sme skôr tie samoľúbe, ktoré radi nakupujú a doprajú si to, po čom túžia. Mužov dostať do obchodu je skôr problém, než to, že by po tom samy túžili. Ženy a muži sú skrátka rozdielni v celej svojej podstate. Je to z časti aj dobre, ale zároveň sa s tým musíme popasovať a nájsť medzi nami nejaký kompromis, ktorý nás uľahčí fungovanie s nimi. My ako ženy by sme mali viac dbať na mužský šatník ako oni sami. My s nimi predsa chodíme do spoločnosti. A určite sa nám nebude páčiť, keď s nami pôjde neupravený muž. Zle oblečený muž. Alebo muž, ktorý vyzerá ako keby práve dorobil šichtu na stavbe.

pol tváre chlapa

Povedali by som, že medzi tie primárne ženské povinnosti patrí aj takáto starostlivosť o svojho muža. Nakúpiť tričká pre mužov a neskončiť len pri nich. Zobrať ho obchodu, dať mu vyskúšať nohavice, prípadne, ak poznáme veľkosť, tak môžeme objednávať aj z internetu. Tým jednoduchšie to budeme mať a aj náš muž. Celý šatník mu treba dôkladne vyskladať a snažiť sa o to, aby bol, čo najlepšie kombinovateľný.

muž v saku

Nemôžeme sa totiž hnevať, ak si náš muž nebude vedieť zladiť rifle s tričkom, mikinou a ponožkami. Nemá to v krvi a my nemôžeme stále na to dohliadať. Stačí mať teda šatník, kde sa všetko hodí ku všetkému a máme po probléme. Nezabúdajte ani na tie najmenšie kúsky oblečenia ako sú trenky, slipy a ponožky. Muži sú často naučení, že im ich kupovala ich mama a oni sa nemuseli o nič starať. To asi nechcete, tak mu ich radšej zaobstarajte vy a nie vaša svokra. Akého fešného muža si z neho spravíte, takého budete mať. Pri sebe. V spoločnosti. Kdekoľvek pôjdete. Na nákup. Do práce. Z práce. Do školy. Zo školy. Do škôlky. A podobne. Isto sa doňho ešte raz zamilujete.