Chudnite bez straty energie

Vždy som chcela byť niekým, kto na seba bude hrdý. Zhodou náhod som však vždy mala pocit, že je niečo zle. Vždy som si myslela, že nech sa deje čokoľvek, ja budem na tej horšej strane barikády. Občas si však musíme uvedomiť, že to nie je celkom pravda. A že vieme urobiť čokoľvek preto, aby sme sa na to nejakým spôsobom pripravili a urobili pre to maximum. Verím však tomu, že to je niečo, čo vieme prekonať. Môj najväčší problém nastal vtedy, keď som zistila, že moje kilá sa na mňa len postupne nabaľujú a akýmsi spôsobom vôbec nemiznú. Čím viac som bola v strese, tým viac som priberala.

zmrzlina

Poznáte ten pocit, keď svoje problémy zajedáte? No to bol presne môj problém a verte tomu, že ma to trápilo. Chcela som schudnúť naozaj veľmi rýchlo, ale bála som sa, že stratím energiu. Po pôrode som bola neuveriteľne unavená a ďalšia strata energie by asi spôsobila, že budem spať aj postojačky. Preto som musela nájsť niečo, čo vo mne naopak energiu prebudí. Ale ako sa dá chudnúť a nejesť veľa vecí a popri tom nestratiť energiu? Nakoniec som našla naozaj neuveriteľné a perfektné riešenie, ktoré pre mňa bolo ako stvorené. Uvedomila som si, že najlepšia pre mňa bude bielkovinova dieta.

fitnes

Práve tá spôsobila, že som sa cítila naozaj výborne. Vôbec som nemala pocit, že si niečo odopieram. Vôbec som nemala pocit únavy, práve naopak. Všetko som cítila úplne inak, bola som plná života, ale aj energie. To by človek nepovedal, keď mu niekto povie, že chce chudnúť. Ale ja som vtedy pochopila, že dovtedy som to všetko robila úplne zle. Ale bola som rada, že som našla niečo takéto. Niečo, na čo sa môžejm spoľahnúť, niečo, čo je pre mňa naozaj perfektným riešením. Myslím si, že lepšie som to už naozaj nemohla vymyslieť a poradila by som to všetkým ženám, ktoré chcú schudnúť. Toto je niečo, čo vám zachráni rozum, ale aj vašu postavu, verte tomu.