Vážte si vaše zdravie

Človek si nikdy neuvedomuje, čo všetko má, až kým o to nepríde. Takto to však v živote funguje v jednom kuse. Myslíme si, že máme všetko. Myslíme si, že môžeme robiť čokoľvek, dokým sa veľmi nepopálime. Až vtedy vieme uznať, že sme to celé dosť prepískli. So zdravým to však platí desaťnásobne. Keď prídete o zdravie, je to ako keby sa vám zrazu obrátil celý život hore nohami. Práve preto by ste si ho mali vážiť aj vtedy, keď ste úplne zdravý. Neubližujte si, keď nemusíte. Ak ste nespokojný so svojou postavou, nemusíte predsa zdržať hladovku.

činky

Nemusíte cvičiť ako blázni, až dokým vaše svaly nevypovedajú službu. Hovorí sa, že všetkého veľa škodí a ľudia, ktorí to hovoria ani nevedia, akú veľkú pravdu majú. Všetko sa dá prehnať, dokonca aj to, o čom ste presvedčení, že je len pre vaše zdravie. Stačí, keď sa dozviete, že aj vodou sa môžete otráviť, keď jej vypijete príliš veľa. To asi hovorí za všetko, no nie? Práve preto by ste mali všetko robiť s rozumom, aby sa vám nestalo niečo, čo budete niekedy v budúcnosti veľmi ľutovať. Možno sa to nezdá, ale dá sa do toho skĺznuť skutočne veľmi rýchlo.

metr

Ak chcete schudnúť, nájdite si zlatú strednú cestu. Nemusíte chodievať do posilňovne každý jeden deň. Poraďte sa s niekým, kto sa do toho rozumie. Kto vie, o čom hovorí a kto vie, čo vám skutočne radí. Nechcete predsa prísť o svoje zdravie. Ak potrebujete upraviť stravu, môžete skúsiť niečo také, ako je napríklad bielkovinová dieta. Ono sa to nezdá, ale verte tomu, že najhoršie, čo môžete v chudnutí zažiť, je všetko si odopierať. To sa vám potom môže stať aj to, že sa vám kilá začnú vracať naspäť a možno aj v oveľa väčšom množstve, ako ste očakávali. Poraďte sa s lekármi a sami najlepšie uvidíte, čo vám a vášmu telu bude vyhovovať. Buďte so sebou spokojný. A radujte sa zo života. Nebudete tu predsa večne.